נעים מאוד, אלינה רוד וילינסקי, עו”ד ומגשרת העוסקת בתחום רשלנת רפואית, עריכת צוואות, ייפוי כח מתמשך ועריכת הסכמי ממון.

לאחר שירות צבאי קרבי הבנתי שאני רוצה לשנות ולהשפיע למען האחר ונרשמתי ללימודי תואר ראשון בממשל ומזרחנות אותו סיימתי בהצלחה והמשכתי מייד לתואר שני בניהול ומדיניות ציבורית- שניהם מאוניברסיטת חיפה. כבר במהלך הלימודים השתלבתי בעשייה בשלטון המקומי ועבדתי במגוון תפקידי הדרכה, הכשרה וניהול ברשויות מקומיות.

המיומנויות השונות שאותן רכשתי סייעו לי בהמשך הדרך לעבור לעולם ההייטק ולהשתלב בתפקידי ניהול בחברות הייטק מהגדולות והבולטות בעולם.

נקודת המפנה התרחשה כשעברתי טלטלה אישית קשה בהריון בני הבכור ונדרשתי לקבל החלטות הרות גורל לגבי עתיד משפחתי. חוויה זו הובילה אותי ללימודי תואר במשפטים -תוך ידיעה כי עולם הרשלנות הרפואית הוא השליחות שלי.

ניסיוני האישי כמו גם הידע המקצועי הרב שאותו צברתי סייעו לי להתמקצע בתחום הרשלנות הרפואית במעקב הריון, בלידה ובילדים.

תחום זכויות הילדים קרוב לליבי ואני מטפלת בתיקים אלו ברגישות ובאכפתיות רבה.

במהלך לימודי גיליתי את אהבתי הרבה לעולם החוזים, מכאן העניין הרב אותו אני מגלה בעריכת צוואות, ייפוי כח מתמשך והסכמי ממון, אני מאמינה בשיח פתוח בתוך המשפחה ויצירת הסכמים אשר מותאמים לסיפור המשפחתי האישי של כל אחד ואחת, לעניות דעתי זהו מתכון לשלום בית.
אני מאמינה שעורך דין מקצועי הוא זה שממשיך ללמוד, להתמקצע ולתרום מזמנו לטובת הקהילה המקצועית, אני חברת ועדת רשלנות רפואית וחברת פורום בריאות של לשכת עורכי הדין בישראל. זוהי זכות גדולה עבורי לקחת חלק ולהשפיע בתוך לשכת עורכי הדין.

גישתי היא גישור וניהול משברים בדרכי שלום, אך גם התמחות משפטית וליווי צמוד במצבים מורכבים. יחד נמצא את הפתרונות המתאימים עבורכם ונקבל את ההחלטות הנכונות למען המשפחה שלכם.

צרו קשר עימי כבר היום לקבלת ייעוץ משפטי רגיש ומקצועי בתחומי הרשלנות הרפואית, דיני משפחה, צוואות והסכמים.